طراحی وب سایت

بطور خلاصه وردپرس با داشتن ویژگی های زیاد از جمله همین قالب های فروشگاهی متنوع امکان ساخت هر نوع وب سایت را به

قالب‌ها باید پشتیبانی بسیار خوبی داشته باشد، چرا که در صورت نیاز باید سریعا با پشتیبانی قالب در ارتباط باشید.

سایت های فروشگاهی معمولی نیز سیستم نظرات و رای دهی دارند اما سایت دیجی کالا نسخه پیشرفته آن را دارد و به این صورت می باشد که کاربران می توانید بر روی نظرها رای دهی نمایند و همچنین رای دهی آن بر روی چند المان مختلف می باشد.

باید محیط زیر سرورها به صورت شناور باشند که در صورت رویدادهای طبیعی مانند زلزله، آسیبی به سرورها وارد نشود.

پس از انتخاب عکس مورد نظرتان تنها کافی است روی دکمه “گزینش نگاره محصول” کلیک کنید.

شما می توانید به از کلیک بر روی دکمه “پیش نمایش” شکل نهایی صفحه محصول خود را مشاهده نمایید.

*جدید: تعرفه طراحی وب سایت فروشگاهی با قالب ها تولید شده فروشگاهی دارکوب در حدود یک میلیون تومان (تماس بگیرید)

قیمت طراحی سایت و هزینه راه اندازی سایت رابطه مستقیم با امکانات مورد نیاز شما و نحوه پیاده سازی سایت دارد شاید شما هم دچار تردید شده باشید چرا تعرفه طراحی سایت توسط اشخاص و شرکت های مختلف این همه تفاوت دارد اصلا این طراحی سایت ها چه تفاوتی با هم دارند اصلا چرا اختلاف قیمت اگر بخواهیم راحت به شما با ذکر یک مثال توضیح دهیم می گوییم شما از تهران به مشهد رو هم با پیکان می‌تونید برید و هم با بنز !

 البته شاید تعیین این بخش برای شما سخت باشد که می‌توانید آن را به متخصصان این حوزه بسپارید تا شما را راهنمایی کند. البته این تمام ماجرا نیست و یک نکته کلیدی دیگر را باید در نظر بگیرید. باید مشخص کنید سایت شما یک سایت شرکتی، خبری، فروشگاهی، املاک،گردشگری یا هر موضوع دیگری است. به طور کلی سایت‌های فروشگاهی با موضوعات دیگر متفاوت هستند؛ چراکه در آنها فرایندهای کلیک کنید خرید اتفاق می‌افتد و طراحی و امکانات آنها تفاوت‌های زیادی با نمونه‌های معمولی دارد.

یک سایت غیرحرفه‌ای و غیرکاربردی به‌سادگی می‌تواند اعتبار یک شرکت را نابود کند، اما یک سایت باکیفیت و مدرن می‌تواند به یک شرکت کمک کند تا دامنه نفوذ خود را گسترش دهد و در نهایت منجر به کسب اعتبار و افزایش بازدیدکننده و مشتری شود.

وظایف طراحان سایت با توسعه‌دهندگان وب متفاوت است، آنها متخصص در واقعیات طراحی وب یا برنامه‌نویسی هستند که نحوه قرار گرفتن قسمت‌های مختلف وبسایت را در کنار هم قرار می‌دهد. با این حال، می‌تواند هر دو نقش را خودش ایفا کند.

کاربری آسان

محیط آن‌ها باید کاملا ایزوله باشد که در از ورود گرد و خاک جلوگیری شود.

 بنابراین ترجیح داده روی تعدادی از دسته های محصولات کار کند و بقیه را ار روش های دیگری مانند همکاری در فروش به دست بیاورد. همین امر کار شما را راحت کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *